Chat with us, powered by LiveChat
+48 512 703 400 biuro@kadryturystyki.pl

Trenerzy

Luiza Biesik

Trener WFTGA, certyfikowany egzaminator PIT, pilot wycieczek, absolwentka krakowskiego AWF – kierunek turystyka i rekreacja oraz studium hotelarstwa. Profesjonalny trener biznesu i specjalista d/s zarządzania zasobami ludzkimi.

Agnieszka Muszyńska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Warszawie, ponadto ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim (Stosunki Międzykulturowe) oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (Manager Innowacji).

Alina Dybaś

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości, na kierunku Zrządzanie w Turystyce. Od 18 lat praktyk z doświadczeniem u takich operatorów jak: Ving, Nowa Itaka Neckermann, Wezyr Holidays

Barbara Komorowska

Pilot/rezydent z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z największymi biurami podróży w Polsce. Z wykształcenia socjolog. Z pasji miłośniczka greckiej wyspy Krety, zauroczona jej krajobrazami, historią i kulturą.

Dagmara Plata-Alf

Pasjonatka marketingu i zarządzania. Trener biznesu i ekspert marketingu internetowego w branży turystycznej, wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz CEO w firmie Hotel Media Group.

Joanna Cetlin

Praktyk z 18-letnim doświadczeniem w pracy u touroperatora Neckermann Podróże, gdzie tworzyła produkt turystyczny w Dziale Produktu, obecnie natomiast współpracuje z siecią biur podróży wpierając sprzedaż i organizując szkoleni.

Małgorzata Paczyńska-Jędrycka

Lubi animację czasu wolnego i zajmuje się nią zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie.

Monika Prylińska

Międzynarodowa trenerka WFTGA, certyfikowana egzaminatorka PIT, doktor geografii UŁ, magister judaistyki UJ, wykładowca akademicki, przewodniczka miejska po Krakowie i Łodzi, przewodniczka terenowa.

Olga Wasilewska

Krajowy trener, certyfikowany egzaminator PIT, pilot wycieczek. Z wykształcenia etyk, filozof. Z pasji do Włoch przez kilkanaście lat przebywała poza Polską pilotując wycieczki w różne regiony tego kraju. Dewiza życiowa to: “Vivi bene, ama tanto, ridi spesso”.

Hanna Roehr

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku turystyka i rekreacja oraz studiów podyplomowych (Zarządzanie w turystyce i hotelarstwie). Pilot wycieczek i rezydent turystyczny z doświadczeniem zdobytym u jednego z największych touroperatorów.

Joanna Łapacz

Absolwentka UAM w Poznaniu, kierunek filologia polska. Dodatkowo ukończone studia podyplomowe Zarządzanie Turystyką i Zakładami Hotelarskimi w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu. Nauczycielka w szkołach średnich; pilotka, rezydentka, kierownik obozów młodzieżowych. Pasjonatka podróżowania i odkrywania miejsc nieoczywistych.

Malwina Bakalarska

Trenerka komunikacji międzykulturowej, prowadzi badania terenowe w kulturach afrykańskich i orientalnych (PAN), komentuje w polskich mediach wydarzenia z krajów pozaeuropejskich.