kursy dla nauczycieli przedmiotów turystycznych
Ważne
Chcesz być na bieżąco z terminami kursów?

Podaj nam swój email a będziemy informować się o aktualnościach związanych z kursami dla nauczycieli przedmiotów turystycznych. Wpisz adres do formularza poniżej i kliknij WYŚLIJ.

Poznaj
Kursy dla nauczycieli przedmiotów zawodowych

Od kilku lat współpracujemy z nauczycielami przedmiotów zawodowych, którzy prowadzą zajęcia z zakresu turystyki. Podczas kolejnych spotkań słyszymy od Państwa, jak ważna jest dla Was aktualizacja i doskonalenie wiedzy. Dzięki temu możecie opracowywać i prowadzić lekcje, które są ciekawe i odnoszą się do bieżącej sytuacji w turystyce. Dlatego też prowadzimy dla Państwa kursy i szkolenia doskonalące, dedykowane nauczycielom przedmiotów zawodowych.

kursy dla nauczycieli
Nauczycielu
Doskonal umiejętności i kwalifikacje zawodowe

Jeżeli jesteś nauczycielem teoretycznych przedmiotów zawodowych lub praktycznej nauki zawodu to masz obowiązek doskonalić umiejętności i kwalifikacje zawodowe potrzebne do wykonywania pracy poprzez uczestniczenie w szkoleniach branżowych realizowanych w trzyletnich cyklach, w łącznym wymiarze 40 godzin w cyklu (dotyczy nauczycieli zatrudnionych w szkołach prowadzących kształcenie zawodowe w rozumieniu art. 4 pkt 28a lit. a ustawy – Prawo oświatowe, oraz placówkach i centrach, o których mowa w art. 2 pkt 4 tej ustawy (placówki kształcenia ustawicznego oraz centra kształcenia zawodowego, umożliwiające uzyskanie i uzupełnienie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych). Dzięki udziałowi w naszych kursach i szkoleniach spełnisz ten wymóg!

kursy dla nauczycieli
Sprawdź
Jak wyglądają zajęcia?

Kursy prowadzimy stacjonarnie albo zdalnie (w formie webinaru). Zajęcia prowadzą praktycy, osoby z wieloletnim doświadczeniem w turystyce. Dzięki temu masz możliwość uczyć się od osób, które na co dzień pracują w biurach podróży i mają najbardziej aktualne wiadomości.

Zajęcia są praktyczne, abyś od razu miał możliwość zastosowania zdobytej wiedzy i umiejętności. Podczas kursów wykorzystujemy różne metody nauczania, np. prezentacje, studia przypadków, testy, nagrania, itd. Wszystko po to, aby zajęcia były ciekawe i efektywne.

Każdy nauczyciel biorący udział w kursie otrzymuje materiały, które mogą mu posłużyć do opracowania lekcji w tego tematu!

Zobacz
Co otrzymasz?

Uczestnicy naszych kursów dla nauczycieli przedmiotów zawodowych otrzymują certyfikat ukończenia kursu pod patronatem Polskiej Izby Turystyki. Takim certyfikatem udokumentujesz spełnienie obowiązku doskonalenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych potrzebnych do wykonywania pracy jako nauczyciel teoretycznych przedmiotów zawodowych lub praktycznej nauki zawodu.

certyfikat nauczyciel przedmiotów turystycznych
Sprawdź
Dlaczego warto wziąć udział w kursach Kadr Turystyki?
Karina Kazanecka photo

Karina Kazanecka

nauczycielka przedmiotów zawodowych, Włocławek
Świetni prowadzący, niebanalne zajęcia (np. wizyta w Dreamlinerze!), sporo praktyki i możliwości zdobycia nowej wiedzy z wielu obszarów turystyki.
Barbara Górka photo

Barbara Górka

nauczycielka przedmiotów zawodowych, Radom
Mnóstwo aktualnej wiedzy, którą wykorzystam na moich zajęciach. Z pełną odpowiedzialnością polecam szkolenia w Kadrach Turystyki
A może
Szukasz oferty kursów i szkoleń turystycznych dla swoich uczniów?