Poznaj
Opinie

Zastanawiasz się, czy zapisać się na kursy w Kadrach Turystyki? Wszystkie organizujemy pod patronatem Polskiej Izby Turystyki. Jednak najlepszą rekomendacją są opinie naszych Absolwentów. Zapoznaj się z nimi.

Malwina Kapka photo

Malwina Kapka

Kurs Pilota Wycieczek
Uczestniczyłam w kursie pilota wycieczek. Jestem bardzo zadowolona! Kurs otworzył mi oczy na wiele spraw i sytuacji, o których nie miałam wcześniej pojęcia. Wiedza na kursie jest przekazywana w niesztampowy sposób, zajęcia otwierają, dostarczają konstruktywnej krytyki, a co za tym idzie rozwijają.
Alona Golub photo

Alona Golub

Kurs Pilota Wycieczek
Jeżeli ktoś teraz jest w trakcie poszukiwania kursu i marzy o tym, żeby powiązać swoje życie z turystyką to warto zacząć ten świat poznawać z Kadrami Turystyki! Mocno rekomenduję. Ja już połączyłam pracę z pasją podróżowania. Dzięki Kadrom Turystyki!
Monika Świtek photo

Monika Świtek

Kurs Pilota Wycieczek
Kadry Turystyki bardzo dobrze przygotowały mnie zawodu pilota i dały mega dużo perspektyw na pracę w tym zawodzie. Bardzo się cieszę, że wybrałam akurat Kadry Turystyki! Polecam!
Agnieszka Król photo

Agnieszka Król

Kurs Rezydenta Turystycznego
Polecam z całego serca! Jeżeli chcesz nauczyć się wielu, nowych rzeczy w sposób praktyczny i intensywny, a jednocześnie zabawny i przyjemny - nie ma lepszego miejsca! Na kursie otrzymacie ogromną dawkę inspiracji i masę pozytywnej energii. Kurs rezydenta turystycznego to 2 dni intensywnej nauki w super atmosferze.
Angelika Mendel photo

Angelika Mendel

Kurs Rezydenta Turystycznego
Szkolenie bardzo motywuje do działania i pracy nad sobą 🙂 Bardzo dobrze wykorzystany czas!
Beata Szadkowska photo

Beata Szadkowska

Kurs Rezydenta Turystycznego
Ostatnio mogłam uczestniczyć w kursie rezydenta i atmosfera jaka tam była to po prostu sztos! Dzięki Radkowi odnalazłam to, co chcę robić w życiu! Mam nadzieję, że będę miała jeszcze kiedyś przyjemność uczestniczyć w jakimś kursie w Kadrach Turystyki! Pozdrawiam.
Aleksandra Jarek photo

Aleksandra Jarek

Kurs Pracownika Biura Podróży
Polecam udział w Kursie pracownika biura podróży! Kurs ten jest świetnie przygotowany, dużo informacji, przekazana wiedza z ogromną pasją! Szkoda ze tylko 3 dni to trwało bo mogłoby trwać dłużej i na pewno nie byłoby nudno.
Bartosz Pieczyński photo

Bartosz Pieczyński

Kurs Pilota Wycieczek
Miałem okazję ukończyć pomyślnie kurs pilota wycieczek. Przede wszystkim to nie jest jeden z tych kursów, za który płacisz za papier. Zdobyłem mnóstwo kluczowej wiedzy teoretycznej. Praktycznych zadań i przykładów też nie zabrakło. Naprawdę polecam. Druga sprawa to profesjonalizm i kadra szkoleniowa. To świetni fachowcy, pasjonaci i praktycy, a do tego dobrzy wykładowcy. Czysta przyjemność.
Maria Łakomik photo

Maria Łakomik

Kurs Rezydenta Turystycznego
Polecam kurs rezydenta turystycznego. Praktyczna wiedza, ciekawe metody i przede wszystkim świetny prowadzący. Dziękuję i rekomenduję Kadry Turystyki każdemu, kto chce rozpocząć pracę w turystyce.
Dominik Jakubczyk photo

Dominik Jakubczyk

Kurs Pilota Wycieczek
Kurs Pilota Wycieczek na medal! Jeśli marzysz o pracy jako pilot wycieczek to kurs organizowany przez Kadry Turystyki jest najlepszym miejscem, żeby zacząć swoją przygodę z tym zawodem. Wspaniali, kompetentni trenerzy, którzy oprócz tego że przekazują praktyczną wiedzę to sami także są nastawieni ciągle na rozwój. Polecam!
Izbaela Tomella photo

Izbaela Tomella

Kurs Pilota Wycieczek
Bardzo polecam Kurs Pilota Wycieczek. Trenerzy z wieloletni doświadczeniem. Dzielili się z nami swoją wiedzą w taki sposób, że "zapamiętywała się sama", a większość zajęć miała charakter warsztatów, które pozwalały samodzielnie dochodzić do praktycznych rozwiązań i ćwiczyć nowe umiejętności. Kurs na 5!
Grzegorz Lipski photo

Grzegorz Lipski

Kurs Pilota Wycieczek
Gorąco polecam Kadry Turystyki! Osobiście odbyłem kurs pilota wycieczek. Jestem pod duuużym wrażeniem sposobu prowadzenia, przekazywania wiedzy oraz profesjonalnych praktyków (zamiast wszechobecnych teoretyków) którzy prowadzili nasze szkolenie. To może wielkie słowa ale niewątpliwie dla mnie, to był najlepszy kurs w jakim dotychczas brałem udział.