Kurs Rezydenta Turystycznego Poznań

kurs rezydenta turystycznego Poznań

Wyobraź sobie: mieszkasz kilka lub kilkanaście tygodni w Hiszpanii, Grecji albo… Tajlandii czy Kenii. Miejsc, gdzie pracują rezydenci turystyczni jest wiele. To praca pod palmami! To, za co ludzie płacą spore pieniądze, Ty masz na co dzień. Jednak pamiętaj, że Turyści są na urlopie a Ty w pracy. Aby tę pracę dobrze wykonywać musisz mieć wiedzę i umiejętności. Dlatego weź udział w Kursie Rezydenta Turystycznego w Poznaniu, który przygotuje Cię do pracy na kierunku wakacyjnym.


Gdzie odbywa się kurs rezydenta turystycznego?

Zajęcia odbywają się w Poznaniu. Dokładne miejsce podajemy na 7 dni przed rozpoczęciem kursu. Zawsze staramy się, aby sala szkoleniowa znajdowała się w centrum miasta lub był do niej dobry dojazd komunikacją miejską. Wiemy, że wielu naszych kursantów dojeżdża do Poznania na zajęcia, dlatego robimy wszystko aby miejsce zajęć było dla Ciebie jak najdogoniejsze.

Jak długo trwa kurs rezydenta turystycznego?

Kurs trwa 2 dni i jest to weekend.

Ile kosztuje kurs rezydenta turystycznego?

Czym szybciej zapiszesz się na kurs, tym mniej zapłacisz. Proponujemy Ci 3 ceny kursu uzależnione od dnia, kiedy dokonasz rejestracji i zapłacisz za kurs:

• FIRST MINUTE 449 zł, gdy zapiszesz się i dokonasz płatności na min. 30 dni przed rozpoczęciem kursu

• STANDARD 549 zł, gdy zapiszesz się i dokonasz płatności w terminie od 29 do 8 dni przed rozpoczęcie kursu

• LAST MINUTE 649 zł, gdy zapiszesz się i dokonasz płatności na krócej niż 8 dni przed rozpoczęciem kursu

Podsumowując, warto zapisać się szybciej, bowiem dzięki temu zapłacisz mniej!

 

Jak się zapisać na kurs rezydenta turystycznego?

Decyzja podjęta? Chcesz aby już niedługo Twoja praca była wielką przygodą! Chcesz zostać rezydentem biura podróży?

User Avatar
Trenerzy Kadr Turystyki

Zdobywaj wiedzę od doświadczonych pracowników turystyki! Nasz zespół to ponad 20 trenerów: pilotów wycieczek, przewodników i rezydentów turystycznych oraz menedżerów biur podróży, którzy dzielą się z Tobą swoją wiedzą i wprowadzają w świat turystyki. Co nas wyróżnia? Jesteśmy praktykami i uczymy praktycznie.

X