+48 512 703 400 biuro@kadryturystyki.pl

Agnieszka Muszyńska

Agnieszka Muszyńska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Warszawie, ponadto ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim (Stosunki Międzykulturowe) oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (Manager Innowacji). Obecnie doktorantka w Instytucie Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej. Stypendystka indonezyjskiego Uniwersytetu w Malang. Członkini Rady Dyrektorów Stowarzyszenia SITE Poland oraz Stowarzyszenia na Rzecz Badania, Rozwoju i Promocji Turystyki. Od 2004 wykładowca akademicki. Pracę tę traktuje jako swoją zawodową pasję. Poza pracą dydaktyczną prowadzi szkolenia z planowania i rozwoju kariery w przemyśle spotkań. Pilotka wycieczek z 20 letnim doświadczeniem od 10 lat specjalizująca się w obsłudze grup incentive. Kreatorka koncepcji wyjazdów incentive oraz koordynatorka projektów MICE. Osoba aktywna i pełna entuzjazmu w podejmowaniu nowych wyzwań, w stu procentach zaangażowana we wszystkie realizowane przez siebie zadania.

O nas

Kadry Turystyki Sp. z o.o. to firma szkoleniowa specjalizująca się w kursach i szkoleniach dla branży turystyczno-hotelarskiej. Nasze kursy i szkolenia objęte są patronatem Polskiej Izby Turystyki.

Podmiot wpisany do Rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000561311.

Socialmedia

Kontakt

Kadry Turystyki Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 47/47
01-210 Warszawa

biuro@kadryturystyki.pl
+48 512 703 400

REGON: 361697889
NIP: 5272738159

Kadry Turystyki Sp. z o.o. współpracuje z Instytutem Badań Edukacyjnych przy realizacji projektu „Wspieranie realizacji I etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji” realizowanego przez Instytut w ramach PO WER, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.