+48 512 703 400 biuro@kadryturystyki.pl

Trenerzy

Luiza Biesik

Trener WFTGA, certyfikowany egzaminator PIT, pilot wycieczek, absolwentka krakowskiego AWF – kierunek turystyka i rekreacja oraz studium hotelarstwa. Profesjonalny trener biznesu i specjalista d/s zarządzania zasobami ludzkimi.

Agnieszka Muszyńska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Warszawie, ponadto ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim (Stosunki Międzykulturowe) oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (Manager Innowacji).

Alina Dybaś

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości, na kierunku Zrządzanie w Turystyce. Od 18 lat praktyk z doświadczeniem u takich operatorów jak: Ving, Nowa Itaka Neckermann, Wezyr Holidays

Barbara Komorowska

Pilot/rezydent z wieloletnim doświadczeniem we współpracy z największymi biurami podróży w Polsce. Z wykształcenia socjolog. Z pasji miłośniczka greckiej wyspy Krety, zauroczona jej krajobrazami, historią i kulturą.

Dagmara Plata-Alf

Pasjonatka marketingu i zarządzania. Trener biznesu i ekspert marketingu internetowego w branży turystycznej, wykładowca na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie oraz CEO w firmie Hotel Media Group.

Joanna Cetlin

Praktyk z 18-letnim doświadczeniem w pracy u touroperatora Neckermann Podróże, gdzie tworzyła produkt turystyczny w Dziale Produktu, obecnie natomiast współpracuje z siecią biur podróży wpierając sprzedaż i organizując szkoleni.

Małgorzata Paczyńska-Jędrycka

Lubi animację czasu wolnego i zajmuje się nią zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie.

Monika Prylińska

Międzynarodowa trenerka WFTGA, certyfikowana egzaminatorka PIT, doktor geografii UŁ, magister judaistyki UJ, wykładowca akademicki, przewodniczka miejska po Krakowie i Łodzi, przewodniczka terenowa.

Olga Wasilewska

Krajowy trener, certyfikowany egzaminator PIT, pilot wycieczek. Z wykształcenia etyk, filozof. Z pasji do Włoch przez kilkanaście lat przebywała poza Polską pilotując wycieczki w różne regiony tego kraju. Dewiza życiowa to: “Vivi bene, ama tanto, ridi spesso”.

Radosław Szafranowicz-Małozięć

Pilot wycieczek, rezydent turystyczny i przewodnik miejski. Trener pilotażu oraz przewodnictwa w Polsce i za granicą (World Federation of Tourist Guide Associations International Trainer), wykładowca akademicki.

Tomasz Herdzin

Pilot i przewodnik z ponad 20-letnim stażem, wykładowca i kierownik na ponad 50-ciu kursach i szkoleniach turystycznych. Pasjonat, zakochany w Grecji niemal od dziecka (członek Towarzystwa Przyjaciół Grecji, wykładowca studiów hellenistycznych.

Tomasz Klimek

Krajowy trener WFTGA, certyfikowany egzaminator PIT, wykładowca, przewodnik miejski po Krakowie, przewodnik terenowy, przewodnik beskidzki, pilot wycieczek, pasjonat Ameryki Łacińskiej i stylu życia w rytmie latino.

O nas

Kadry Turystyki Sp. z o.o. to firma szkoleniowa specjalizująca się w kursach i szkoleniach dla branży turystyczno-hotelarskiej. Nasze kursy i szkolenia objęte są patronatem Polskiej Izby Turystyki.

Podmiot wpisany do Rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000561311.

Socialmedia

Kontakt

Kadry Turystyki Sp. z o.o.
ul. Kolejowa 47/47
01-210 Warszawa

biuro@kadryturystyki.pl
+48 512 703 400

REGON: 361697889
NIP: 5272738159

Kadry Turystyki Sp. z o.o. współpracuje z Instytutem Badań Edukacyjnych przy realizacji projektu „Wspieranie realizacji I etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji” realizowanego przez Instytut w ramach PO WER, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.