fbpx
+48 512 703 400 biuro@kadryturystyki.pl

Partnerzy

Partnerzy Kadry Turystyki Sp. z o.o.

Współpracujemy i polecamy współpracę z:

FEG – European Federation of Tourist Guide Associations. Kadry Turystyki są członkiem FEG Club. Europejska Federacja Stowarzyszeń Przewodników Turystycznych została założona w 1986r. i reprezentuje przewodników turystycznych z Europy. Nasz trener, Radosław Szafranowicz-Małozięć, jest trenerem akredytowanym przez FEG i członkiem sekcji szkoleniowej Federacji.

Exim Tours organizuje wakacje dla swoich turystów już od ponad 20 lat. Jest to jeden z 10 największych touroperatorów działających na polskim rynku turystycznym. Obecnie Exim Tours należy do dużej niemieckiej grupy kapitałowej – DER Touristik.

Exim Tours jest partnerem biznesowym Kadr Turystyki. Wspólnie rekrutujemy i szkolimy rezydentów turystycznych.

Wycieczki do Francji to nasza specjalność! Jesteśmy grupą pasjonatów – licencjonowanych przewodników i getterów, którzy oprowadzą Was po Francji, jakiej nie znacie. Zapraszamy na Lazurowe Wybrzeże, do winnic Bordeaux, zamków nad Loarą, do Paryża i innych uroczych regionów Francji!

Luksusowe wakacje to specjalność firmy Luxury Trip, która powstała z myślą o wymagających klientach indywidualnych i biznesowych. Zorganizujemy dla Państwa niezapomniany weekend golfowy, strategiczne spotkanie z klientami, degustacje win w najlepszych winnicach Francji, zaprosimy na kurs gotowania i urządzimy przyjęcie weselne w najelegantszych hotelach Europy.Kadry Turystyki Sp. z o.o. współpracuje z Instytutem Badań Edukacyjnych przy realizacji projektu „Wspieranie realizacji I etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji” realizowanego przez Instytut w ramach PO WER, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Kadry Turystyki Sp. z o.o. jest Akademią Edukacyjną i Partnerem Egzaminacyjnym VCC. Poznaj standardy VCC