+48 512 703 400 biuro@kadryturystyki.pl

Partnerzy

Partnerzy Kadry Turystyki Sp. z o.o.

Współpracujemy i polecamy współpracę z:

 

Wycieczki do Francji to nasza specjalność! Jesteśmy grupą pasjonatów – licencjonowanych przewodników i getterów, którzy oprowadzą Was po Francji, jakiej nie znacie. Zapraszamy na Lazurowe Wybrzeże, do winnic Bordeaux, zamków nad Loarą, do Paryża i innych uroczych regionów Francji!

 

Luksusowe wakacje to specjalność firmy Luxury Trip, która powstała z myślą o wymagających klientach indywidualnych i biznesowych. Zorganizujemy dla Państwa niezapomniany weekend golfowy, strategiczne spotkanie z klientami, degustacje win w najlepszych winnicach Francji, zaprosimy na kurs gotowania i urządzimy przyjęcie weselne w najelegantszych hotelach Europy.


 


Kadry Turystyki Sp. z o.o. współpracuje z Instytutem Badań Edukacyjnych przy realizacji projektu „Wspieranie realizacji I etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniających jakość nadawania kwalifikacji” realizowanego przez Instytut w ramach PO WER, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.


Kadry Turystyki Sp. z o.o. jest Akademią Edukacyjną i Partnerem Egzaminacyjnym VCC. Poznaj standardy VCC