Kurs Pilota Wycieczek Gdańsk

User AvatarTrener Kategoria
kurs pilota wycieczek

Jeżeli chcesz połączyć pracę z pasją podróżowania – zostań pilotem wycieczek. To niebanalny zawód, który daje możliwość odwiedzania różnych zakątków świata, poznawania ludzi i rozwoju osobistego. To także trudna praca, która wymaga dużej wiedzy i umiejętności. Dlatego weź udział w Kursie Pilota Wycieczek w Gdańsku, który przygotuje Cię do pracy w zawodzie.

 

Gdzie odbywa się kurs pilota wycieczek?

Zajęcia odbywają się w Gdańsku. Dokładne miejsce podajemy na 7 dni przed rozpoczęciem kursu. Zawsze staramy się, aby sala szkoleniowa znajdowała się w centrum miasta lub był do niej dobry dojazd komunikacją miejską. Wiemy, że wielu naszych kursantów dojeżdża do Gdańska na zajęcia, dlatego robimy wszystko aby miejsce zajęć było dla Ciebie jak najdogoniejsze.


Jak długo trwa kurs pilota wycieczek?

Kurs trwa 10 dni i jest to 5 weekendów.

A jeżeli wiem, że wybranego dnia nie będę na zajęciach? Zdarza się, że nie możesz być na zajęciach (egzamin na uczelni, wcześniej zaplanowany wyjazd itp.). W Kadrach Turystyki możesz wziąć udział w zajęciach, na których nie byłeś, w innej, dowolnej edycji kursu pilota wycieczek. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym » Biurem Obsługi Klienta a poinformujemy Cię, gdzie w najbliższym czasie odbędą się zajęcia, na których chcesz być. To duże ułatwienie dla naszych Kursantów.

Ile kosztuje kurs pilota wycieczek?

Czym szybciej zapiszesz się na kurs, tym mniej zapłacisz. Proponujemy Ci 3 ceny kursu uzależnione od dnia, kiedy dokonasz rejestracji i zapłacisz za kurs:

• FIRST MINUTE 1299 zł, gdy zapiszesz się i dokonasz płatności na min. 30 dni przed rozpoczęciem kursu

• STANDARD 1499 zł, gdy zapiszesz się i dokonasz płatności w terminie od 29 do 8 dni przed rozpoczęcie kursu

• LAST MINUTE 1699 zł, gdy zapiszesz się i dokonasz płatności na krócej niż 8 dni przed rozpoczęciem kursu

Podsumowując, warto zapisać się szybciej, bowiem dzięki temu zapłacisz mniej!

 

Jak się zapisać na kurs pilota wycieczek?

Decyzja podjęta? Chcesz aby już niedługo Twoja praca była wielką podróżą! Chcesz zostać pilotem wycieczek?

User Avatar
Trenerzy Kadr Turystyki

Zdobywaj wiedzę od doświadczonych pracowników turystyki! Nasz zespół to ponad 20 trenerów: pilotów wycieczek, przewodników i rezydentów turystycznych oraz menedżerów biur podróży, którzy dzielą się z Tobą swoją wiedzą i wprowadzają w świat turystyki. Co nas wyróżnia? Jesteśmy praktykami i uczymy praktycznie.

X