Monika Ordowska-Perła
Trener
  • Absolwentka AWF w Poznaniu (Turystyka i Rekreacja) oraz AE w Poznaniu
  • Posiada doświadczenie w zakresie : sprzedaży imprez turystycznych, obsługi klientów indywidualnych i grupowych, obsługi posprzedażowej oraz tworzenia produktu turystycznego
  • Ukończone kursy: kasjera lotniczego, kierowników wycieczek i obozów wędrownych, wychowawcy placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży, profesjonalnej obsługi klienta i technik sprzedaży,

Monika Ordowska-Perła Kadry Turystyki

W pracy trenera dzielę się wiedzą i ponad 15-letnim doświadczeniem w branży turystycznej. Wprowadzam w tajniki pracy w biurze podróży i dbam, by szkolenie przebiegało w przyjaznej atmosferze.

Największym atutem Kadr Turystyki, jako firmy szkoleniowej, są ludzie! To praktycy zawodu z ogromnym doświadczeniem zawodowym.

Nie wystarczy mieć wiedzę, trzeba umieć się nią dzielić. Dlatego zdecydowana większość naszych wykładowców ukończyła specjalne szkolenie „Train the trainer” prowadzone przez WFTGA i przygotowujące do pracy w zawodzie trenera. Dzięki temu nasze zajęcia są merytoryczne i efektywne. Stosujemy różne metody nauczania. Przede wszystkim aktywne, co pozwala Ci na szybsze oraz łatwiejsze nabycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy w branży turystycznej.

Nasi trenerzy oceniani są przez Was w ankietach poszkoleniowych, dzięki czemu wiemy, co Wam się podobało w ich pracy a co powinni udoskonalić. Regularnie organizujemy spotkania dla naszych trenerów, podczas których odbywają się warsztaty doskonalące umiejętności trenerskie. Wszystko po to, aby nasze kursy i szkolenia turystyczne były na najwyższym poziomie.

Jeżeli chcesz podzielić się opinią na temat naszego trenera, skontaktuj się z nami.