Justyna Ciupa
Trener, Egzaminator
  • Pilot wycieczek (specjalizuje się w wyjazd do Brandenburgii, Berlina, Saksonii, Austrii, Czech, Węgier i na Bałkany)
  • Przewodnik turystyczny (miejski, po Poznaniu i Powiecie Poznańskim; terenowy po Szlaku Piastowskim)
  • Egzaminator kwalifikacji "Pilotowanie imprez turystycznych"
  • Absolwentka turystyki i rekreacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Ukończyła kurs wychowawcy placówek wypoczynku dla dzieci i młodzieży, a także kurs kierownika wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz kurs I Stopnia Młodzieżowego Menedżera Sportu Powszechnego
  • Ukończyła szkolenie przewodników turystycznych i pilotów wycieczek w zakresie obsługi imprez z udziałem osób z niepełnosprawnościami

Justyna Ciupa Kadry Turystyki

W mojej pracy najważniejsza jest pasja i profesjonalizm.

Największym atutem Kadr Turystyki, jako firmy szkoleniowej, są ludzie! To praktycy zawodu z ogromnym doświadczeniem zawodowym.

Nie wystarczy mieć wiedzę, trzeba umieć się nią dzielić. Dlatego zdecydowana większość naszych wykładowców ukończyła specjalne szkolenie „Train the trainer” prowadzone przez WFTGA i przygotowujące do pracy w zawodzie trenera. Dzięki temu nasze zajęcia są merytoryczne i efektywne. Stosujemy różne metody nauczania, z naciskiem na te aktywne, co pozwala Ci na szybsze oraz łatwiejsze nabycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy w branży turystycznej.

Nasi trenerzy oceniani są przez Was w ankietach poszkoleniowych, dzięki czemu wiemy, co Wam się podobało w ich pracy a co powinni udoskonalić. Regularnie organizujemy spotkania dla naszych trenerów, podczas których odbywają się warsztaty doskonalące umiejętności trenerskie. Wszystko po to, aby nasze kursy i szkolenia turystyczne były na najwyższym poziomie.

Jeżeli chcesz podzielić się opinią na temat naszego trenera, skontaktuj się z nami.