Joanna Łapacz
Trener
  • Pilot wycieczek
  • Przewodnik turystyczny (miejski, po Pradze)
  • Rezydent turystyczny
  • Nauczycielka w szkole średniej  - język polski, filozofia, etyka, przedmioty z grupy turystycznej
  • Kierownik wypoczynku dzieci i młodzieży

Joanna Łapacz Kadry Turystyki

Na moich zajęciach zaproszę Cię do odkrywania możliwości i przekraczania ograniczeń, pokażę, że nie ma złego czasu na wyruszenie w pilocką podróż życia. Jedyny zły czas to czas zmarnowany.

Największym atutem Kadr Turystyki, jako firmy szkoleniowej, są ludzie! To praktycy zawodu z ogromnym doświadczeniem zawodowym.

Nie wystarczy mieć wiedzę, trzeba umieć się nią dzielić. Dlatego zdecydowana większość naszych wykładowców ukończyła specjalne szkolenie „Train the trainer” prowadzone przez WFTGA i przygotowujące do pracy w zawodzie trenera. Dzięki temu nasze zajęcia są merytoryczne i efektywne. Stosujemy różne metody nauczania. Przede wszystkim aktywne, co pozwala Ci na szybsze oraz łatwiejsze nabycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy w branży turystycznej.

Nasi trenerzy oceniani są przez Was w ankietach poszkoleniowych, dzięki czemu wiemy, co Wam się podobało w ich pracy a co powinni udoskonalić. Regularnie organizujemy spotkania dla naszych trenerów, podczas których odbywają się warsztaty doskonalące umiejętności trenerskie. Wszystko po to, aby nasze kursy i szkolenia turystyczne były na najwyższym poziomie.

Jeżeli chcesz podzielić się opinią na temat naszego trenera, skontaktuj się z nami.