Barbara Komorowska
Trener
  • Pilot wycieczek (specjalizuje się w wyjazdach do Grecji
  • Rezydent
  • Z wykształcenia socjolog
  • Kurs trenerski w Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego „Meritum"
  • Przygotowanie do wykonywania zawodu mediatora

Barbara Komorowska Kadry Turystyki

Pracując jako pilot wycieczek i rezydent przeżyłam wiele pięknych chwil ale także trudnych, kryzysowych sytuacji. O nich chcę Wam opowiadać na swoich szkoleniach.

Największym atutem Kadr Turystyki, jako firmy szkoleniowej, są ludzie! To praktycy zawodu z ogromnym doświadczeniem zawodowym.

Nie wystarczy mieć wiedzę, trzeba umieć się nią dzielić. Dlatego zdecydowana większość naszych wykładowców ukończyła specjalne szkolenie „Train the trainer” prowadzone przez WFTGA i przygotowujące do pracy w zawodzie trenera. Dzięki temu nasze zajęcia są merytoryczne i efektywne. Stosujemy różne metody nauczania, z naciskiem na te aktywne, co pozwala Ci na szybsze oraz łatwiejsze nabycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do pracy w branży turystycznej.

Nasi trenerzy oceniani są przez Was w ankietach poszkoleniowych, dzięki czemu wiemy, co Wam się podobało w ich pracy a co powinni udoskonalić. Regularnie organizujemy spotkania dla naszych trenerów, podczas których odbywają się warsztaty doskonalące umiejętności trenerskie. Wszystko po to, aby nasze kursy i szkolenia turystyczne były na najwyższym poziomie.

Jeżeli chcesz podzielić się opinią na temat naszego trenera, skontaktuj się z nami.